Hissink Machinery

24 maart 2026

Drie nieuwe bosfrezen om zelf uit te proberen!

Wij hebben drie Seppi bosfrezen binnengekregen die u nu zelf kunt uitproberen tijdens een demonstratie! Een MINI-BMS voor aan de kraan, een Miniforst voor tractoren vanaf 60 pk en een veelzijdige Multiforst die ook nog eens als bodemfrees gebruikt kan worden.

Deze kwalitatief hoogwaardige machines zijn stuk voor stuk ontworpen om zelfs onder zware omstandigheden een ongeëvenaarde werking te bieden. Ze zijn gemaakt van slijtvast staal, hebben beitels met wolfraamcarbide-inzetstukken en beschikken over tal van eigenschappen die bijdragen aan een soepele werking, minder brandstofverbruik en een resultaat van top kwaliteit.

Dankzij een breed scala aan opties en accessoires kan elke machine gepersonaliseerd worden om aan individuele eisen te voldoen, waardoor deze ideaal is voor ieders specifieke werkomstandigheden op locatie.




MINI-BMS

Met een MINI-BMS kunt u uw kraan gebruiken om hout en vegetatie tot Ø 15 cm weg te frezen. Deze machine heeft een benodigde oliestroom van  40 tot 200 l/min en is ontworpen voor kranen van 5 tot 10 ton.


Seppi MINI-BMS


Miniforst

Met de Seppi M. Miniforst verwerkt u hout en vegetatie tot Ø 20 cm. Deze bosfrees is ontwikkeld voor tractoren van 60 tot 110 pk.


Seppi Miniforst


Multiforst

De veelzijdige Multiforst kan niet alleen boven de grond gebruikt worden als bosfrees, maar werkt ook tot 30 cm in de grond als bodemfrees. Deze machine is ontworpen voor tractoren van 140 tot 180 pk en is geschikt voor hout tot Ø 40 cm of stenen tot Ø 25 cm.


Seppi Multiforst